Persbericht
IMD (Interkerkelijk Mannenkoor Drachten) huldigt 250 jaar lidmaatschap.
Op maandagavond 9 januari j.l. waren de leden van het IMD met hun partners naar de zalen van de Zuiderkerk gekomen voor de traditionele Nieuwjaarsbijeenkomst.
Na 2 jaar Corona kon het eindelijk weer en de voorzitter memoreerde dat het koor o.l.v. haar dirigent Freddy Veldkamp al weer in totaal acht optredens had verzorgt. Zoals gebruikelijk op de Nieuwjaarsbijeenkomsten werden de jubilarissen gehuldigd en wel heel bijzonder dat er in totaal 250 jaar lidmaatschap van 8 leden kon worden gevierd. Over trouw gesproken. Helaas moest koorlid Sjoerd Krikke verstek laten gaan in verband met ziekte. Volgens de voorzitter blijkt dat er bij de jubilarissen grote trouw en betrokkenheid is bij hun koor.
Hij feliciteerde de jubilarissen van harte met hun jubileum en overhandigde de bijbehorende oorkondes, speldjes en uiteraard de bloemen.
Na het officiële gedeelte genoten leden en partners van een zeer verzorgd en smakelijk stamppotbuffet.
Voor 2023 zijn alweer een behoorlijk aantal optredens gepland en hoopt het koor ook weer nieuwe leden te mogen begroeten.
Bote van Wieren 25 jaar lid Jan Tijseling 25 jaar lid
Tjeerd Landman 30 jaar lid Jaap Visser 30 jaar lid
Wegens ziekte afwezig, Sjoerd Krikke 35 jaar lid
Douwe Hoekstra 40 jaar lid Tjitte Boonstra 45 jaar lid